HINNAD JA TASUMINE

Kõik hinnad on märgitud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Postikulu lisandub tellimusele vormistamisel ja on ostja kanda.​

Tellimuse tasumisel saab Klient valida omale sobiva makseviisi:

 • ülekandega pangakontole
 • PayPal’i kaudu
 • Montonio pangalingid (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Citadele, Revolut jt) või krediitkaardimakse (Visa või MasterCard) läbi Stripe.
  Isikuandmete vastutav töötleja on Mandopia Disain OÜ, kes edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance UAB
 • InBank osamaksed (ilma täiendavate intresside või lepingutasudeta)
 • InBank järelmaks.

Klient maksab 100% tellimuse summast tellimuse kinnitamiseks.
Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnituse või ettemaksu arve järgi tasumisele kuuluvast summast, juhul kui pole kokkulepitud teisiti. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita (nt ostukorvi lisamisel).

TARNETINGIMUSED
Saadame laos olevat kaupa üle maailma kasutades Omniva ja Itella Smartpost teenuseid. Nõudmisel valmistatavad tooted (näiteks t-särgid, dressipluusid, ujumisriided, mütsid, retuusid ja kleidid) tarnib USPS, FedEx, DPD, DHL, Läti Post või Omniva Teie antud aadressile või lähimasse pakiautomaati, et pakkuda Teile võimalikult kiiret kohaletoimetamist. Pakid on jälgitavad ja saabumisest teatatakse Teile e-maili või telefoni teel.
Postitame paki teie poolt märgitud aadressile 1-14 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest ja raha laekumisest Mandopia Disain OÜ kontole. Laos olevad tooted on võimalik postitada 1-4 tööpäeva juuksul, nõudmisel valmivad tooted postitatakse 4-14 tööpäeva jooksul. Nõudmisel valmiva toote tellimuse vormistamise lehel on transpordi juures näha ka orienteeruv paki saabumise aeg. Mõningatel juhtudel ( nt. enne riiklikke tähtpäevasid) võib toodete valmimine võtta ka kauem kui 7 tööpäeva. Kui olete tellinud nii laos oleva toote kui ka nõudmisel valmistatava toote, siis saabuvad tooted erinevate tarneviisidega eraldi.
BSURD ei vastuta vääramatute jõudude poolt tekitatud viivituste eest. Palume sellega arvestada ja varuda varakult aega kui soetate meie poest tooteid kingitusteks. Kiireloomuliste soovide korral kirjutage hello@bsurd.com ja püüame leida kiireima lahenduse.
Tallinnas saab kauba üle andmise eelnevalt kokkuleppides emaili hello@bsurd.com teel.

Tellides mõlemad, nii laos oleva toote, kui nõudmisel valmiva toote, palume kassas lisada sobiliku pakiautomaadi asukoha ka märkuste aknasse. Vabandame ja täname ette!

POSTIKULUD
Postikulu lisandub tellimusele ja arvutatakse tellimuse sihtkoha geograafilise regiooni järgi. Suuremate koguste tellimisel soovitame tarnemeetod ja hind läbirääkida kirjutades hello@bsurd.com.

Eesti Itella SmartPostiga: 0€
Soome Itella SmartPostiga: 9€

Omniva pakiautomaati Eestis alates 3€
Omniva pakiautomaati Lätis alates 7€
Omniva pakiautomaati Leedus alates 8€

Omniva tavapostiga:
Eestis alates 5€
Euroopa Liidus alates 8€
Teistesse Euroopa riikidesse ja muudesse regioonidesse alates 10€

Nõudmisel valmivad tooted (t-särgid, dressipluusid, trikood, mütsid, retuusid) saadetakse teile ilma transpordi tasuta.

TARNEAEG
Tarneaeg sõltub sihtkohast ning valitud tarnemeetodist.

 • Eestis Omniva ja Itella SmartPostiga pakiautomaatidesse orienteeruvalt 2-3 päeva
 • Eestisiseselt tavapostiga on orienteeruvaks tarneajaks 2-5 tööpäeva
 • Teistesse Euroopa riikidesse kuni 10 päeva
 • Väljapoole Euroopat 7 kuni 28 tööpäeva

Üldiselt tarneajad nii pikad ei ole. Palun võtke meiega ühendust, kui Te pole oma tellimust antud ajavahemikus kätte saanud.

BSURD kohustub Klienti teavitama tarneaja muutumisest esimesel võimalusel pärast informatsiooni saamist.

BSURD e-poest ostes on võimalik valida kolme kättesaamis viisi vahel:

 • Kaup saabub Kliendi valitud Omniva (ainult Eestis, Lätis ja Leedus) või Itella SmartPosti pakiautomaati (ainult Eestis ja Soomes) (rakendub tavapärane postikulu). Tellitud kauba saabumisest pakiautomaati teavitatakse klienti SMS-i/e-kirja teel. Sõnum sisaldab ukse avamiseks vajalikku uksekoodi. Saadetise hoiuaeg pakiautomaadis on 7 (seitse) kalendripäeva. Kui saadetist ei võeta hoiuaja jooksul automaadist välja, tagastatakse saadetis BSURDile.
 • Kaup saabub postiteenusega Omniva postkontorisse või muu kliendi antud sihtriigi postkontorisse (rakendub tavapärane postikulu). Kui tellitud kaup jõuab postkontorisse, saadetakse Kliendile teavitus posti teel. Paki hoiuaeg Eesti postkontoris on 15 (viisteist) kalendripäeva. Juhul kui klient ei väljasta pakki selle aja jooksul, tagastatakse saadetis BSURDile.
 • Nõudmisel valmistatavad tooted (näiteks t-särgid, dressipluusid, ujumisriided, mütsid, retuusid ja kleidid) tarnib USPS, FedEx, DPD, DHL, Läti Post või Omniva, et pakkuda Teile võimalikult kiiret kohaletoimetamist. Pakid on jälgitavad ja saabumisest teatatakse Teile e-maili või telefoni teel.

Juhul kui Klient ei väljasta tellitud tooteid postkontorist või pakiautomaadist hoiuaja jooksul, hüvitab Klient BSURDile korduva saatmisega seotud kulud.
Tellitud kaup peaks jõudma Kliendini ideaalses korras ning kinnises pakendis. Kui pakend või toode on transpordil viga saanud, siis palume Kliendil sellest BSURDi teavitada aadressil hello@bsurd.com.
Kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui tellitud kaup jõuab Omniva postkontorisse, Omniva pakiautomaati või Klient on tellimuse alusel kauba kätte saanud kokkulepitud kohast.
Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. BSURD ja postiteenuse osutaja ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.

TELLIMUSE TÜHISTAMINE JA TOOTE TAGASTAMINE
Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates asja kättesaamisest. Selle aja jooksul peab klient oma soovist taganeda müüjale teada andma. Asi tuleb tagastada vastavalt VÕS §-le 56 lg 3 viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul taganemisavalduse saatmisest müüjale.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Kaasas peab olema taganemisavaldus.
Taganemisavaldus peab sisaldama Müüja poolt Ostjale väljastatud tellimuse numbrit, samuti Ostja pangakonto numbrit, kuhu Ostja soovib, et Müüja talle Toodete eest tasutu tagastaks.
Kauba tagastamise kulu seadusega ettenähtud summa ulatuses kannab Klient, va p 5.6.
Mandopia Disain OÜ kannab tagasisaatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega või kui kaup ei vasta Kliendi tellimuses olevale tootele (st valet toodet). Vastavalt võlaõigusseadusele VÕS §-le 220 lg 1 peab tarbija teatama asja lepingutingimustele mittevastavusest müüjale kahe kuu jooksul pärast seda, kui ta sai mittevastavusest teada.
Kui tagastatav toode on viga saanud ja antud olukord on põhjustatud Kliendi poolt toote mittesihipärase kasutamise, või Kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest BSURD endale õiguse tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Kliendi poolt kauba eest tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga ning mitte tasuma kauba tagastamisega seotud transpordikulu. Samuti ei kuulu tagastamisele transpordikulu, mis BSURDile tasuti toote saatmiseks Kliendile. Juhul, kui Klient ei ole nõus tasaarvestamises näidatud väärtuse vähenemisega, on tal õigus tagastatud toote väärtuse vähenemise kindlaks tegemiseks või tekkinud situatsiooni süüdlase tuvastamiseks kasutada sõltumatu eksperdi hinnangut.
Toote tagastamiseks saada palun enne postitamist teavitus aadressile hello@bsurd.com ja märgi järgnev info: Tellija nimi, tellimuse number, tagastatav toode ja soovi korral vahetustoode, arveldusarve juhul, kui maksja andmed ei ühti tagasimakse saaja andmetega.
Juhul kui Klient kaotab toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Kliendil õigus oma tellimus tühistada edastades aadressile hello@bsurd.com vastavasisulise avalduse.
BSURD jätab endale õiguse tühistada Kliendi tellimus juhul, kui tellitud kaup on tarnija laos otsas ning Klient ei ole nõus hello@bsurd.com poolt pakutava asendustootega.

Palume enne tellimist veenduda õigetes mõõtudes (otsige tootefotode hulgast suuruste tabelit) ja värvis. Osad tooted on valmistatud nõudmisel – pärast tellimuse esitamist toodetakse see spetsiaalselt Teile. See võimaldab meil vältida ületootmist ja tekstiilijäätmeid.

PRETENSIOONI ESITAMISE AEG JA KORD
Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.
Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama BSURDi probleemist e-posti aadressil hello@bsurd.com ning esitama järgmise informatsiooni: nimi ja kontaktandmed; toote puudus (defekti kirjeldus, võimalusel fotod); tellimuse nr. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui 2-kuu jooksul peale defekti avastamist. Nimetatud tähtaja mõjuva põhjuseta järgimata jätmise korral kaotab Klient õiguse nõuda BSURDilt tasuta toote parandamist.
Peale pretensiooni esitamist kohtustub BSURD Kliendi kaebusele kirjaliku vastuse andma 14 päeva jooksul.
Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, siis võib Klient nõuda toote parandamist või asendamist.
Puudusega toote asendamise korral on BSURDdil õigus nõuda Kliendilt puudusega toote tagastamist. BSURD kannab toote parandamisega või asendamisega seotud kulud. Kui Klient nõuab õigustatult asja parandamist ja BSURD ei tee seda mõistliku aja jooksul, võib Klient asja ise parandada või lasta seda teha ning nõuda BSURDilt selleks tehtud mõistlike kulutuste hüvitamist.
Raha tagastamist on Kliendil võimalik nõuda ainult sellisel juhul, kui toote parandamine või asendamine ei ole võimalik või ebaõnnestub või kui BSURD keeldub õigustamatult toote parandamisest või asendamisest või ei tee seda mõistliku aja jooksul pärast kaebuse esitamist või kui toote parandamise või asendamisega tekitatakse Kliendile põhjendamatuid ebamugavusi.

BSURD ei vastuta:

 • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustumise eest;
 • defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel;
 • toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.

OTSETURUSTUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.
Veebipood edastab isikuandmeid nõudmisel tooteid tootvale tehasele ja veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Isikuandmete vastutav töötleja on Mandopia Disain OÜ, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance UAB-le.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD
Mandopia Disain OÜ vastutab Kliendi ees BSURDi poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
Klient vastutab BSURDi ees Kliendi poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole eest ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteteostamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteteostamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud).
BSURD ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames.
BSURD ei kompenseeri Kliendi kulusid, mis tekivad asjaolust, et Klient võttis enda peale kolmandate isikute ees kohustusi käesolevate tingimustega vastuolus olevatel tingimustel.
BSURD ei kompenseeri kliendile tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmise tagajärjena ilmnenud mittekasutatud võimalusi.