BSURD KASUTUSTINGIMUSED
See dokument sisaldab tellimistingimusi ja informatsiooni, mis seob teid BSURD poega, juriidiline nimi Mandopia Disain OÜ, registrikood 12343538, Koidu 87-9, Tallinn 10139, Harjumaa. Esitades tellimuse BSURD veebipoes, nõustute alljärgnevate tellimistingimustega ning vastutate, et teie poolt esitatud kontaktandmed ja informatsioon on täpne ja õige.
BSURD jätab omale õiguse igal ajal ja ette teatamata muuta infot, hindu, toodete kirjeldusi, transpordi tingimusi ja muud oma kodulehel ning täiustada või muuta tellimustingimusi.

TELLIMUSE VORMISTAMINE
Lisage soovitud tooted ostukorvi.
Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Jätka ostu vormistamisegaˮ.
Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt või püsikliendina (kui veebipoes on selline jaotus).
Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis.
Jätkamiseks nõustuge BSURD veebipoe tingimustega ning valige makseviis (pangaülekanne, Montonio pangalink, krediitkaart või Paypal, osamakse või järelmaks).
Järgnevalt vajutage lingile „Maksekohustusega tellimus“.
Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

HINNAD JA TASUMINE
Kõik hinnad on märgitud eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Postikulu lisandub tellimusele vormistamisel ja on ostja kanda.

Tellimuse tasumisel saab Klient valida omale sobiva makseviisi:

  • ülekandega pangakontole
  • PayPal’i kaudu
  • Montonio pangalingid (Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Citadele, Revolut jt) või krediitkaardimakse (Visa või MasterCard) läbi Stripe.
    Isikuandmete vastutav töötleja on Mandopia Disain OÜ, kes edastab maksete tegemiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance UAB
  • InBank osamaksed (ilma täiendavate intresside või lepingutasudeta)
  • InBank järelmaks.

Klient maksab 100% tellimuse summast tellimuse kinnitamiseks.
Müügileping loetakse sõlmituks ja tellimuse täitmist alustatakse kohe peale seda kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnituse või ettemaksu arve järgi tasumisele kuuluvast summast, juhul kui pole kokkulepitud teisiti. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita (nt ostukorvi lisamisel).

SAATMISVIIS
Saadame laos olevat kaupa üle maailma kasutades Omniva ja Itella Smartpost teenuseid. Nõudmisel valmistatavad tooted (näiteks t-särgid, dressipluusid, ujumisriided, mütsid, retuusid ja kleidid) tarnib USPS, FedEx, DPD, DHL, Läti Post või Omniva Teie antud aadressile või lähimasse pakiautomaati, et pakkuda Teile võimalikult kiiret kohaletoimetamist. Pakid on jälgitavad ja saabumisest teatatakse Teile e-maili või telefoni teel.
Postitame laos olevad tooted teie poolt märgitud aadressile 1-4 tööpäeva jooksul alates tellimuse esitamisest ja raha laekumisest Mandopia Disain OÜ kontole. Laos olevad tooted on võimalik postitada 1-4 tööpäeva juuksul, nõudmisel valmivad tooted postitatakse 4-14 tööpäeva jooksul. Nõudmisel valmiva toote tellimuse vormistamise lehel on transpordi juures näha ka orienteeruv paki saabumise aeg. Mõningatel juhtudel ( nt. enne riiklikke tähtpäevasid) võib toodete valmimine võtta ka kauem kui 14 tööpäeva. Kui olete tellinud laos oleva toote ja nõudmisel valmiva toote, siis need tooted tarnitakse teile eraldi ja erinevate tarneviisidega.
BSURD ei vastuta vääramatute jõudude poolt tekitatud viivituste eest. Palume sellega arvestada ja varuda varakult aega kui soetate meie poest tooteid kingitusteks. Kiireloomuliste soovide korral kirjutage hello@bsurd.com ja püüame leida kiireima lahenduse.

POSTIKULUD
Postikulu lisandub tellimusele ja arvutatakse tellimuse sihtkoha geograafilise regiooni järgi. Suuremate koguste tellimisel soovitame tarnemeetod ja hind läbirääkida kirjutades hello@bsurd.com.

Eesti Itella SmartPostiga: 0€
Soome Itella SmartPostiga: 9€

Omniva pakiautomaati Eestis alates 3€
Omniva pakiautomaati Lätis alates 7€
Omniva pakiautomaati Leedus alates 8€

Omniva tavapostiga:
Eestis alates 5€
Euroopa Liidus alates 8€
Teistesse Euroopa riikidesse ja muudesse regioonidesse alates 10€

Nõudmisel valmivad tooted (osad vabaajarõivad) saadetakse teile ilma transpordi tasuta.

TAGASTUS JA ÜMBERVAHETUS
Kui te ei ole millegagi rahul, andke meile teada: hello@bsurd.com
Kui toode ei vasta oodatud kvaliteedile, on võimalik see meile tagastada 14 päeva jooksul alates kätte saamise kuupäevast ning toote maksumus hüvitatakse hetkest, millal toode jõuab tagasi meie valdusesse.
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Postikulu ei ole hüvitatav.
Tagasi võtame ja ümber vahetame vaid tooteid, mis on samas konditsioonis kui nad teile saabusid. BSURD ei hüvita ega ei aktsepteeri selliste toodete tagastust, mida on kasutatud, kahjustatud või millelt on eemaldatud sildid või etiketid.

SEADUSED JA PRIVAATSUS
Klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid ei avaldata kolmandatele isikutele. Käesolevas dokumendis sätestatu ja BSURD toodete turustamisel tekkivad õigussuhted lähtuvad Eesti Vabariigi seadustest.

KONTAKT JA KLIENDITEENINDUS
Palun saada oma küsimus: hello@bsurd.com või helista 5147586